Reklama

Półnagi mężczyzna stwarzał zagrożenie na drodze

Opublikowano:
Autor:

Półnagi mężczyzna stwarzał zagrożenie na drodze  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Rozebrany mężczyzna wstrzymywał ruch pojazdów na drodze krajowej nr 12. Utrudniał przejazd, „majstrował” przy znakach, stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym.

 

 Zgłoszenie o tym, że w Goli (powiat gostyński), przy „krajówce” plącze się nagi mężczyzna, dyżurny KPP w Gostyniu odebrał dziś, o godz. 16.25.

 

- Mieliśmy 3 sygnały na ten temat mniej więcej w tym samym czasie. Zgłaszano, że w Goli, na drodze krajowej nr 12, przebywa nagi mężczyzna, który wstrzymuje ruch pojazdów, zatrzymuje auta. Potraktowaliśmy sprawę poważnie - informuje Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy komendy policji w Gostyniu.

 

Na miejsce został skierowany radiowóz z policjantami. Wóz policyjny jechał z użyciem sygnałów dźwiękowych i świetlnych, gdyż istniało realne zagrożenie utraty życia i zdrowia, także przez mężczyznę.Gdy funkcjonariusze dotarli do wioski, początkowo nie zastali nikogo, kto miałby nago paradować po drodze. Wjechali w głąb wioski, sprawdzili miejscowość. Jednak później, wyjeżdżając z centrum Goli, na skrzyżowaniu w kierunku Kosowa, napotkali mężczyznę, który wcześniej próbował przestawiać znaki. Był rozebrany od pasa w górę, wyglądał na "zmęczonego".

 

- Tutaj otrzymalismy zgłoszenie od nieznanego kierowcy, który był naocznym świadkiem i widział to, co robi do połowy rozebrany mężczyzna. Policjanci najechali chwilę później, wylegitymowali człowieka. Okazało się, że był po użyciu alkoholu. Zabrali go do radiowozu - mówi Sebastian Myszkiewicz. Nie wiadomo dokładnie ile alkoholu w organizmie miał mężczyzna, gdyż odmówił dmuchania urządzenia kontrolno-pomiarowego. - Bełkotliwa mowa, silna woń alkoholu i sposób zachowania wskazują, ze jest po użyciu alkoholu. Policjanci odwieźli go do miejsca zamieszkania - dodaje oficer prasowy gostyńskiej policji.Kłopotliwym spacerowiczem, który nieprzyzwoitym zachowaniem zwrócił na siebie uwagę podróżnych, przejeżdżających przez Golę, okazał się 51-letni mieszkaniec gminy Gostyń. Odpowie za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym, za usuwanie, przesuwanie znaków drogowych i za używanie słów nieprzyzwoitych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE