Reklama

"Policyjni Krewniacy" wzięli udział w Międzynarodowym Biegu Krwiodawstwa

Opublikowano: pt, 24 gru 2021 11:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi „Policyjni Krewniacy” już tradycyjnie wzięli udział w corocznym Międzynarodowym Biegu Krwiodawstwa. Policjanci przypominają, że warto pomagać o oddanie krwi może być najcenniejszym prezentem jaki ofiarujemy w te święta.

Przedstawiciele Klubu Honorowych Dawców Krwi „Policyjni Krewniacy” podobnie jak w latach ubiegłych wzięli udział w Międzynarodowym Biegu Krwiodawstwa, który organizowany jest w formie otwartej. Bieg nie ma na celu rywalizacji między startującymi w nim uczestnikami, a wręcz przeciwnie, głównym założeniem jest podkreślenie rangi tego jak ważne jest niesienie pomocy potrzebującym. Krew ludzka jest nieocenionym darem dla wszystkich i wybawieniem dla tych, którzy jej potrzebują.

Jako, że „Policyjni Krewniacy” niesienie pomocy mają we krwi, tradycją stał się też udział w corocznym biegu. W grudniu we wspomnianym biegu udział wzięli mł. insp. Marcin Fornalik - Zastępca Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu oraz nadkom. Michał Królikowski - Zastępca Komendanta Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto. Policjanci przebiegli dystans 10 kilometrów. Warto wspomnieć, że 100% dochodu z pakietów startowych biegu zasili konto Fundacji Coś Dobrego.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy