Reklama

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany. Zatrzymano już trzy osoby!

Opublikowano:
Autor:

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany. Zatrzymano już trzy osoby! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Policjanci z Pleszewa zlikwidowali  plantację marihuany. Na terenie kompleksu leśnego w Kucharach rosło kilkanaście krzewów konopi indyjskich. Do tej pory zatrzymano łącznie trzy osoby, podejrzewane o udział w tym przestępczym procederze.

 

 

 

 

Uzyskane przez policjantów z Pleszewa informacje, doprowadziły do zatrzymania 30-letniego mieszkańca Kalisza, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Na terenie kompleksu leśnego w Kucharach, funkcjonariusze zlikwidowali plantację konopi indyjskich - informuje Monika Kołaska z pleszewskiej policji.  

 

 

 

30-latek usłyszał zarzuty dotyczące posiadania środków narkotycznych i ich uprawy. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. 

 

 - W toku prowadzonych czynności kryminalni ustalili jeszcze dwie osoby, mające związek z tym przestępczym procederem. Na terenie Kalisza zatrzymali 32-letnią kobietę i jej o rok młodszego partnera - dodaje Monika Kołaska. 

 

Policjanci przeszukali ich miejsce zamieszkania i pomieszczenia gospodarcze, gdzie znajdowały się urządzenia do porcjowania narkotyków. Ujawnili i zabezpieczyli także środki odurzające, min. amfetaminę i marihuanę oraz środki psychotropowe.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE