Reklama

Policjanci zatrzymali 22-latka ściganego listem gończym

Opublikowano:
Autor:

Policjanci zatrzymali 22-latka ściganego listem gończym  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Kole. Zatrzymano 22-latka ściganego listem gończym. Młody mężczyzna ukrywał się przed policją bo miał trafić do więzienia.

 

 

Miał trafić na 1 rok i 10 miesięcy do więzienia za kradzieże, posługiwanie się cudzym dokumentem i kilkakrotne kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Za te przestępstwa został skazany przez Sąd Rejonowy w Łęczycy (powiat poznański), jednak pomimo wezwania, 22-latek nie stawił się w zakładzie karnym.

Okazało się, że młody mężczyzna wysnuł plan, że zacznie ukrywać się przed organami ścigania. Policjanci więc rozpoczęli swoje poszukiwania i po zebraniu potrzebnych informacji, trafili na trop miejsca, w którym może przebywać mężczyzna.

 

 

Praca mundurowych zaprowadziła ich do małej wsi w województwie zachodnio-pomorskim.

Finał akcji miał miejsce w czwartek (22 listopada), kiedy to kolscy policjanci wczesnym rankiem zatrzymali poszukiwanego 22-latka. Mieszkaniec gminy Grzegorzew był kompletnie zaskoczony widokiem policjantów. Tym razem uciekinierowi nie udało się uniknąć wizyty w zakładzie karnym. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE