Reklama

Policjanci z Krotoszyna na kwarantannie. Siedmiu zarażonych koronawirusem

Opublikowano:
Autor:

Policjanci z Krotoszyna na kwarantannie. Siedmiu zarażonych koronawirusem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Koronawirus w Wielkopolsce. Policjanci z Krotoszyna  zakażeni COVID - 19. Komenda Policji w Krotoszynie zamknięta.

 

 

Jak informuje portal krotoszynska.pl siedmiu policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie otrzymało pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

 

 

W tej chwili zamykamy Komendę Powiatową Policji w Krotoszynie. Na Covid-19 zachorowało siedmiu naszych policjantów. Wiadomość o tym nadeszła wczoraj i dzisiaj. Uruchamiamy specjalną procedurę kryzysową. Cały obiekt zostanie wyłączony z użytku. Wszyscy policjanci tej jednostki, a jest ich 88, zostaną poddani kwarantannie - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu

 

 

 

Obowiązki należące do funkcjonariuszy z Krotoszyna przejmą do odwołania ich koledzy z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim. Mieszkańcy Krotoszyna dzwoniący na numer 112 zostaną przekierowani do oficera dyżurnego z Ostrowa.

 

 

Jednocześnie jak poinformował rzecznik krotoszyńskiej policji Piotr Szczepaniak placówki policyjne podlegające KPP w Krotoszynie, a więc komisariat w Koźminie Wielkopolskim i posterunki w Zdunach oraz Kobylinie pozostaną otwarte, a funkcjonariusze z tamtejszych jednostek będą dalej pełnić swoją funkcję.

 

 

W sumie w Wielkopolsce odnotowano 246 przypadków zakażenia koronawirusem, w tym 14 śmiertelnych. W skali całego kraju jest 3834 zakażonych, w tym 84 zmarłych (stan wszystkich danych na 5 kwietnia).

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE