Reklama

Policja zabezpieczyła blisko 4 kilogramy dopalaczy

Opublikowano:
Autor:

Policja zabezpieczyła blisko 4 kilogramy dopalaczy  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Dopalacze. Komenda Miejska Policji w Kaliszu. Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o wytwarzanie tzw. „dopalaczy”.

 

 

 

Kaliscy funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który był podejrzany o wytworzenie znacznych ilość "dopalaczy". Do zdarzenia doszło 24 sierpnia. 

Policjanci w piątkowy wieczór zostali skierowani na interwencję związaną z awanturą domową. Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze zastali 34-latka, który wraz ze swoim "dobytkiem" przebywał na klatce schodowej.

Uwagę stróżów prawa przykuł jeden z kartonów, w którym znajdował się susz rośliny. Wstępne badania testerem narkotykowym wykazały obecność metamfetaminy.

 

 

- W trakcie interwencji policjanci zabezpieczyli łącznie blisko 4 kilogramy suszu. Podczas przesłuchania 34-latek przyznał, że nasączył susz jednym ze związków chemicznych wymienionych w znowelizowanym rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie wykazu substancji psychotropowych, środków odurzających oraz nowych substancji psychoaktywnych - relacjonuje rzecznik prasowy KMP w Kaliszu, mł.asp. Anna Jaworska-Wojnicz

 

Mężczyzna usłyszał kilka zarzutów, m. in. odpowie za wytworzenie znacznych ilości nowych substancji psychotropowych oraz uszkodzenie 9 pojazdów w lipcu tego roku.

Sąd zastosował wobec 34-latka trzymiesięczny areszt.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE