Reklama

Podsumowanie konkursu Komendy Wojewódzkiej Policji "Jak nie dać się sprzedać". Profilaktycznie o handlu ludźmi".

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podsumowanie konkursu Komendy Wojewódzkiej Policji "Jak nie dać się sprzedać". Profilaktycznie o handlu ludźmi".

Na początku grudnia wręczono nagrody za udział w konkursie "Jak nie dać się sprzedać". Profilaktycznie o handlu ludźmi", którego organizatorem był Wydział Prewencji KWP w Poznaniu we współpracy z Wielkopolskim Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu, Kuratorium Oświaty, Państwową Inspekcją Pracy oraz Okręgowym Inspektoratem Pracy w Poznaniu.

Celem konkursu było zainspirowanie młodych ludzi do stworzenia filmu ukazującego promlematykę handlu ludźmi. Należało, w zależności od tego, jaką formę tego przestępstwa się wybrało, zawszeć porady jak nie stać się jego ofiarą. Miało to służyć podniesieniu świadomości młodych ludzi  na temat istoty przestępstwa oraz różnych form procederu handlu ludźmi.

Komisja konkursu przyznała wyróżnienie dla uczennic drugiej klasy o profilu policyjnym Zespołu Szkół Mechanicznych w Poznaniu, za film "Uprowadzenie". Zawarto w nim cenne wskazówki i porady zapobiegające staniu się ofiarą przestępstwa. Do rąk laureatów trafiły smartwatche oraz gadżety organizatorów, wśród których nie mogło zabraknąć sierżanta Pyrka, maskotki Wielkopolskiej Policji.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Polecane artykuły:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy