Reklama

Podczas pracy zaatakowały go osy. Mężczyzna zmarł

Opublikowano:
Autor:

Podczas pracy zaatakowały go osy. Mężczyzna zmarł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. W gostyńskim szpitalu zmarł 34-letni mężczyzna, którego wczoraj, podczas wykonywania obowiązków na Górze Zamkowej pożądliły osy.

 

 

 

 

- O tym, że osy go użądliły, osobiście poinformował kolegę, który z nim kosił trawę. Po chwili źle się poczuł. Koledzy udzielili mu pierwszej pomocy. Położyli go w bezpiecznej pozycji i powiadomili pogotowie - opowiada Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy KPP w Gostyniu.

 

 

Pożądlony mężczyzna stracił przytomność. Na miejsce przyjechała załoga karetki pogotowia, która prowadziła resuscytację krążeniowo-oddechową. Po udzieleniu mu pierwszej pomocy mężczyzna trafił do szpitala w Gostyniu. W okolicy Góry Zamkowej znaleźli się funkcjonariusze policji, którzy wezwali straż pożarną, aby usunęła znajdujące się w ziemi gniazdo os.

- Dziś rano dowiedzieliśmy się, że w wyniku pożądlenia mężczyzna - mieszkaniec gminy Gostyń - zmarł - informuje Sebastian Myszkiewicz.

Policja pod nadzorem prokuratury rejonowej prowadzi postępowanie z art. 220 KK, które mówi o narażeniu życia albo zdrowia pracownika.

- Z informacji, które posiadamy na chwilę obecną wynika, że człowiek przeszedł odpowiednie przeszkolenie, posiadał odzież ochronną. Bardziej należałoby to zdarzenie rozpatrywać pod kątem nieszczęśliwego wypadku, który trudno było przewidzieć. Zabierając się do pracy, mężczyzna nie mógł przewidzieć, że gniazdo os będzie w ziemi - dywaguje rzecznik prasowy policji.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE