Reklama

Po zmroku ograbili firmę i gospodarstwo

Opublikowano:
Autor:

Po zmroku ograbili firmę i gospodarstwo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Wiele wskazuje na to m.in. czas przestępstwa oraz rodzaj skradzionych przedmiotów, że ci sami sprawcy, tuż przed minionym weekendem, okradli jedną z firm oraz gospodarstwo rolne zlokalizowane w Dzięczynie (powiat gostynski) - poinformował portal gostynska.pl. 

 

 

Szybko zapadająca ciemności to idealne warunki działania dla chcących uniknąć wykrycia przestępców. Tak też było prawdopodobnie i w tym wypadku.

Nie wiadomo, które z okradzionych miejsc, późnym wieczorem, w nocy, a może nad ranem z czwartku na piątek, 10/11 grudnia jako pierwsze „odwiedzili” rabusie. W jednym właściciele ujawnili kradzież o godz. 9.00, a w drugim 15.30 następnego dnia. Przedmioty mniejszej wartości - dwie kosiarki spalinowe wycenione na 2.700 zł - skradziono z garażu z terenu firmy między 18.30 (10 grudnia) a 15.30 (11 grudnia).

 

 

Wcześniej, że ich okradziono zorientowali się właściciele gospodarstwa rolnego (10 grudnia, godz. 18.30, a 11 grudnia, godz. 09.00), gdzie przestępcy trafili na bardziej „obfity” łup w postaci piły spalinowej łańcuchowej, dwóch szlifierek kątowych, kosiarki spalinowej, myjki ciśnieniowej, dwóch kluczy udarowych i spawarki. Wszystkie te rzeczy warte 12.400 zł złodzieje wynieśli z budynku gospodarczego.

 

- Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z wydziału kryminalnego tutejszej jednostki policji - informuje podkomisarz Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy KPP w Gostyniu.   

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE