Reklama

Pijany z bronią groził śmiercią starszej kobiecie i jej opiekunowi

Opublikowano:
Autor:

Pijany z bronią groził śmiercią starszej kobiecie i jej opiekunowi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Pijany mężczyzna wtargnął na posesję z bronią i groził śmiercią starszej kobiecie oraz jej opiekunowi.

 

 

 

Do groźnego zdarzenia doszło 28 maja (czwartek) na terenie jednej z kamienic przy ul. Kolejowej w Grodzisku Wielkopolskim. Nieznany sprawca wszedł tam na obcą mu posesję i groził bronią starszej kobiecie oraz jej opiekunowi.

Po otrzymaniu zgłoszenia, grodziscy policjanci natychmiast udali się na miejsce. Po obezwładnieniu 57-letniego mężczyzny, okazało się, że podejrzany przedmiot to broń czarno-prochowa. Ponadto mężczyzna był kompletnie pijany. W wydychanym powietrzu miał prawie 3 promile.

 

 

 

Mundurowi przeszukali miejsce zamieszkania zatrzymanego, gdzie znaleźli przedmioty przypominające broń z amunicją. Zabezpieczony sprzęt zostanie poddany specjalistycznym badaniom z zakresu balistyki.

 

- Osoby poszkodowane złożyły w grodziskiej jednostce Policji prawne zawiadomienie, które pozwoliło na postawienie 57-latkowi zarzutów naruszenia miru domowego oraz gróźb karalnych. Prokurator Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim mając na względzie całość zebranego materiału dowodowego wystąpił do Sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt - informuje oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim.

 

 

Wobec 57-latka zastosowano trzymiesięczny areszt. Za groźby karalne grozi mężczyźnie do 2 lat pozbawienia wolności.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE