Reklama

Pijany obywatel Bułgarii z narkotykami uciekał przed policją

Opublikowano:
Autor:

Pijany obywatel Bułgarii z narkotykami uciekał przed policją - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Miejska Policji w Koninie. Funkcjonariusze zatrzymali obywatela Bułgarii. Pijany mężczyzna starał się uciec przed policją.

 

 

Do zdarzenia doszło 3 września chwilę po godzinie 23.00 w Koninie. Policjanci z konińskiej drogówki chcieli zatrzymać do kontroli volkswagena sharana.

Kierowca jednak nie reagował na funkcjonariuszy i postanowił spróbować ucieczki. Po chwili zdecydował się nawet uderzyć w bok radiowozu, jednak nie przyniosło to pożądanego rezultatu. Policjanci w końcu zmusili go do zatrzymania.

 

 

Kierowcą okazał się 27-letni obywatel Bułgarii. Mężczyzna w organizmie miał blisko 0,7 promila alkoholu. Znaleziono przy nim także marihuanę.

27-latek usłyszał zarzut niezatrzymania się do kontroli, kierowania w stanie nietrzeźwości oraz posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów oraz dobrowolnie poddał się karze.

Został ukarany karą 2000 zł grzywny, 5000 zł wpłaty na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Stracił również prawo jazdy na 3 lata.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE