Reklama

Pijany kopał i wyzywał policjantów. Miał prawie 2 promile

Opublikowano:
Autor:

Pijany kopał i wyzywał policjantów. Miał prawie 2 promile  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Kępnie. Mężczyzna kopał policjanta podczas interwencji. 47-latek odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej oraz znieważanie dwóch funkcjonariuszy na służbie.

 

 

Do zdarzenia doszło w piątek, 20 marca około godziny 21.00. Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o pijanym 47-latku, który miał umyślnie uszkodzić samochód marki Jaguar, który należał do 59-latka z miejscowości Olszowa (powiat kępiński).

Po przybyciu na miejsce patrolu, mężczyzna nie dopuszczał do głosu funkcjonariuszy policji. Wyzywał policjantów używając wulgaryzmów i obraźliwych określeń.

 

 

- Kiedy nasi mundurowi zaczęli zadawać mu pytania dotyczące zaistniałej sytuacji, mężczyzna stał się jeszcze bardziej wulgarny i agresywny. Funkcjonariusze zobowiązali mężczyznę do zachowania zgodnego z prawem, co spotęgowało agresję u 47 -latka. Agresor został bardzo szybko obezwładniony, zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie sprawdzono jego stan trzeźwości. Wynik wskazał, że w jego organizmie były prawie 2 promile alkoholu – relacjonuje oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

 

Zatrzymany 47-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Za swoje zachowanie i popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE