Pijana matka wiozła dzieci do szkoły i przedszkola w Złotowie

Opublikowano:
Autor:

Pijana matka wiozła dzieci do szkoły i przedszkola w Złotowie - Zdjęcie główne
Autor: Adobe Stock | Opis: Zdjęcie poglądowe

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościPolicjanci zatrzymali kobietę pod wpływem alkoholu, która wiozła trójkę dzieci do szkoły i przedszkola w Złotowie. 35-latka straciła prawo jazdy. Ponadto, grozi jej odpowiedzialność karna.
reklama

Dziś rano w Złotowie policjantów z wydziału prewencji zainteresował samochód marki Renault w pobliżu jednej ze szkół podstawowych, za którego kierownicą siedziała młoda kobieta. 

Styl jazdy i sposób, w jaki kierująca wykonywała manewry wskazywał na to, że może znajdować się pod wpływem alkoholu - relacjonuje asp. Damian Pachuc, oficer prasowy KPP Złotów.

Policjanci zatrzymali samochód i sprawdzili trzeźwość 35-letniej kierującej. Miała blisko promil alkoholu w organizmie. 

Okazało się, że w takim stanie kobieta wiozła trójkę dzieci - dwoje do szkoły, a najmłodsze do przedszkola.

35-latka straciła już uprawnienia do kierowania. Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przez sądem. Grozi jej kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów, grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności do 3 lat.

reklama

Przedmiotem prowadzonego postępowania będzie również sprawdzenie, czy pijana matka naraziła na utratę życia i zdrowia swoje dzieci, które przewoziła samochodem - dodaje asp. Damian Pachuc.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo