Reklama

Patryk Vega kręci film w Broniszewicach [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Patryk Vega kręci film w Broniszewicach [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Broniszewice. Patryk Vega. Znany reżyser - Patryk Vega - przyjechał dziś do Broniszewic. Rozpoczyna tu właśnie wielomiesięczne prace nad dokumentem o Domu Chłopaków.

 

 

 

Patryk Vega nakręci film dokumentalny o działalności sióstr z Broniszewic - i generalnie o Domu Chłopaków w Broniszewicach w gminie Czermin - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ.

 

Dziś znany reżyser zawitał osobiście do Broniszewic, gdzie rozpoczynają się pierwsze zdjęcia nad materiałem, który będzie powstawał przez najbliższe miesiące - informuje portal zpleszewa.pl.

Jak zaznacza w rozmowie z "Życiem Pleszewa" sam Vega, prawdopodobnie już w styczniu - na jego profilach w mediach społecznościowych - na Instagramie czy Facebooku - pojawią się pierwsze krótsze formy. Docelowo - powstanie jednak pełnometrażowy dokument.

 

- Zdjęcia będą trwały na pewno kilka miesięcy. Sama fabuła wyłoni się w trakcie, nie przyjeżdżam tutaj z gotowym scenariuszem - film dokumentalny tworzy się zupełnie inaczej niż fabułę. Nie wykluczam, że w finalnej wersji film - w wersji długometrażowej - trafi do kin. Najważniejsze  jest jednak teraz tworzenie krótkich form, które będą pomagały siostrom w dalszym zbieraniu funduszy - mówi "Życiu Pleszewa" reżyser Patryk Vega.

 

Jak dodaje, chciałby, żeby finalny dokument miał też pewną moc, która pozwoli rozprzestrzeniać w ludziach chęć niesienia pomocy. 

 

- Chciałbym, żeby ten film miał takiego powera jak film "Nietykalni" - który - mimo, że był to ciężki temat - sprawiał, że z kin wychodziło się z optymizmem. Chciałbym, żeby rozpalił on w drugim człowieku chęć niesienia pomocy innym - mówi Patryk Vega.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE