Reklama

Para włamywała się do piwnic. Grozi im do 10 lat więzienia

Opublikowano:
Autor:

Para włamywała się do piwnic. Grozi im do 10 lat więzienia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji we Wrześni. Para złodziei razem włamywała się do piwnic. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Funkcjonariusze policji we wrześni otrzymali w ostatnim czasie kilka zgłoszeń w sprawie włamań do piwnic na terenie wrzesińskich osiedlu. Łupem złodziei padały przedmioty, które mogły im się potencjalnie „przydać” lub też nadawały się na sprzedaż.

Złodzieje kradli m.in. wkrętarki, żelazka, sprzęt wędkarski, opony, skrzynki narzędziowe, a także rowery czy fotele turystyczne. Łącznie zgłoszono 8 włamań do piwnic. Wartość strat oszacowano na 9250 złotych.

 

 

Sprawcy wpadli 3 września podczas kontroli drogowej. Podczas zatrzymania policjanci zauważyli, że 36-latek kierujący Fordem C-max jest nietrzeźwy. Mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu we krwi. Razem z nim podróżowała 32-letnia mieszkanka Wrześni.

 

 

- Po zgromadzeniu całego materiału dowodowego zatrzymanym zostało postawionych 8 wspólnych zarzutów kradzieży z włamaniem. Dodatkowy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości otrzymał 36-letni wrześnianin. Parze, według obowiązujących przepisów grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Jednak ta sprawa jest rozwojowa i nie wykluczamy zgłoszeń od kolejnych pokrzywdzonych - informuje oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE