Reklama

Nowa impreza na ulicy Maratońskiej. Czy rów wróci do życia?

Opublikowano:
Autor:

Nowa impreza na ulicy Maratońskiej. Czy rów wróci do życia? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Jarocin. Sounds of Freedom 2018. Zmiana miejsca imprezy.

 

PROGRAM IMPREZY - ZOBACZ TUTAJ


O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Bartosza Walczaka jednego z organizatorów Sounds of Freedom 2018:- Decyzja o zmianie miejsca tegorocznego lata została podjęta z przyczyn organizacyjnych. Spowodowana jest ona tym, że w parku gmina Jarocin planuje prace renowacyjne związane z projektem rewitalizacji naszego miasta, dlatego niedługo będzie tam wielki plac budowy i nie będzie możliwości przeprowadzenia tak dużej imprezy w tym miejscu. Stwierdziliśmy, że sprawny przebieg wydarzenia zagwarantują obiekty Jarocin Sport przy ulicy Maratońskiej i stąd taka decyzja - informuje. 

 


Na pytanie o infrastrukturę otrzymaliśmy taką odpowiedź:


- Jeżeli chodzi o infrastrukturę, jesteśmy w stanie wszystko sprawnie zorganizować. W zeszłym roku frekwencja wyniosłą 3500 osób, a dzięki zmianie lokalizacji spodziewamy się nawet dwukrotności tej liczby. W miarę możliwości będziemy chcieli rozbudowywać naszą imprezę. Być może od przyszłego roku będą to dwa dni, jednak zależne jest to od tego, jak duża będzie frekwencja i czy publice spodoba się ten format z kilkoma niespodziankami, które przygotowaliśmy - dodaje Walczak.Organizatorzy zaprosili w tym roku kilka gwiazd muzyki tanecznej między innymi: Hazel, DJ Kuba & Neitan, CJ Stone, Bueno Clinic czy Insane. Oprócz tego pokazy laserowe i ogni, CO2 JET, tancerki i roboty LED.

 

 

Ulica pozostała, ale rowu już nie ma. Kilka miesięcy temu ułożono tam instalacje odwodnieniową, a kanał został zasypany.

 


Początek imprezy 31 sierpnia o godzinie 18:00. Bilety do nabycia na stronie www.biletomat.pl w cenie 30 złotych (do 30 sierpnia) oraz w dniu koncertu w kasach biletowych w cenie 40 złotych. Więcej informacji na oficjalnym profilu wydarzenia na Facebooku.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły rownież Gazeta Jarocińska i portal jarocinska.pl
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE