Reklama

Nieprzytomny 23-latek na skrzyżowaniu. Pobiło go trzech mężczyzn

Opublikowano:
Autor:

Nieprzytomny 23-latek na skrzyżowaniu. Pobiło go trzech mężczyzn - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Trzech mężczyzn zaatakowało 23-latka. Mężczyzna leżał nieprzytomny na skrzyżowaniu. Napastnikom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

W sobotę (11 lipca) doszło do pobicia 23-latka w Ślesinie (powiat koniński). Policjanci z tamtejszej komendy otrzymali zgłoszenie, że na jednym ze skrzyżowań leży nieprzytomny mężczyzna. Okazało się, że 23-letni mieszkaniec powiatu konińskiego został zaatakowany przez trzy osoby.

 

Na zabezpieczonym materiale z monitoringu miejskiego widać, jak trzech mężczyzn jadących minivanem zajeżdża drogę czarnej osobówce. Następnie napastnicy wyskoczyli z samochodu i podbiegli do drugiego auta, po czym jeden z nich otworzył tylne drzwi i zaczął zadawać ciosy pasażerowi.

 

 

Pokrzywdzonemu mężczyźnie udało się w końcu wydostać na zewnątrz auta, gdzie cała trójka zaczęła zadawać mu ciosy na głowę aż do utraty jego przytomności. Później agresorzy wrócili do auta i odjechali.

 

 

- Chwilę później jeden ze sprawców postanowił wrócić na miejsce, lecz był już sam . Mężczyzna został rozpoznany przez ślesińskich policjantów, którzy wykonywali czynności. 41-latek został natychmiast zatrzymany. Podejrzany nie przyznał się do zarzucanego mu czynu udziału w pobiciu - mł. asp. Sebastian Wiśniewski z Komendy Powiatowej Policji w Koninie.

 

Po dwóch dniach zatrzymano pozostałych dwóch napastników w wieku 28 i 26 lat. Mężczyźni przyznali się do postawionych im zarzutów dokonania pobicia. Całej trójce grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE