Reklama

Nieoczekiwany finał zgonu z kastracją w tle

Opublikowano: sob, 16 gru 2017 08:13
Autor:

Nieoczekiwany finał zgonu z kastracją w tle - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Przypomnijmy, w październiku 2016 roku, we Wronowie (powiat pleszewski) odnaleziono zwłoki 57-letniego mężczyzny, które były pozbawione genitaliów. Ze wstępnych doniesień wynikało, że mogło dojść do zabójstwa. Inna wersja mówiła, że mężczyzna wypadł z balkonu i zmarł na skutek odniesionych obrażeń, a genitaliów mogły go pozbawić zwierzęta.

Dochodzenie w tej sprawie prowadziła Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu. Po roku nie ma jednak żadnych rezultatów. Śledztwo umorzono.

- Wydział I Śledczy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim umorzył, wobec niewykrycia sprawcy, postępowanie w sprawie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem – mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy prokuratury.

Brak wykrycia sprawcy nie oznacza, że sprawa zostaje ostatecznie porzucona.

- Sprawa, pomimo formalnego umorzenia postępowania, w trybie procesowym pozostaje w zainteresowaniu organów ścigania i w przypadku uzyskania w przyszłości nowych materiałów dowodowych, ujawnienia nowych okoliczności związanych z popełnieniem tego przestępstwa lub w przypadku ustalenia sprawców przestępstwa zostanie niezwłocznie podjęta – dodaje Maciej Meler.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE