Na skrzyżowaniu ulic Wysokiej i Księdza Ignacego Posadzego w Puszczykowie doszło do śmiertelnego wypadku na przejściu dla pieszych. Nie żyje 59-letni mężczyzna. Potrącił go kierujący samochodem marki renault master.
Badanie wykazało, że kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy. Na miejscu pracuje prokurator. Policja wyjaśnia okolczności zdarzenia i apeluje do świadków, by zgłaszali się do policji pod numerem 112.
Droga nr 430 jest zablokowana. Trzeba kierować się objazdem.
Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.
Komentarze (0)