Reklama

Nie spełniał wymagań ADR. Musiał zapłacić 6 tysięcy kaucji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości U przewoźnika z Czech inspektorzy z Poznańskiego Inspektoriatu Transportu Drogowego wykryli brak świadectwa dopuszczenia pojazdu do przewozu ADR. Na słupeckim odcinku A2 w Lądku przeprowadzono zmasowane kontrole.

W zeszłą środę, 8 grudnia, trzy patrole z ispektoriatami transportu drogowego z Konina i Ostrowa Wielkopolskiego przeprowadziły kontrolę pojazdów, które przewoziły towary niebezpieczne ADR. Kontroli poddano 17 przewoźników krajowych i zagranicznych, którzy wykonywali transport ADR w przesyłkach oraz cysternach. Inspektorzy zbadali dokumentację przewozową, wyposażenie ADR i zabezpieczenie ładunku.

W jednym przypadku stwierdzono brak świadectwa dopuszczenia pojazdu do przewozu ADR u przewoźnika z Czech. Kierowca wykonywał międzynarodowy transport drogowy rzeczy z Niemiec do Polski, do pobliskiej miejscowości w celu rozładunku przewożonego towaru niebezpiecznego. Inspektorzy pobrali kaucję w wysokości 6 tys. zł i wstrzymali transport przewożonego towaru do momentu przyjazdu innego pojazdu spełniającego wymagania ADR.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy