Reklama

Nie będzie już wicewojewodą. Gdzie zacznie pracę Marlena Maląg?

Opublikowano:
Autor:

Nie będzie już wicewojewodą. Gdzie zacznie pracę Marlena Maląg?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Wicewojewoda Wielkopolski. Marlena Maląg kończy pracę stanowisku wicewojewody. Wielkopolska Gmina Przyjazna Rodzinie.

 

 

 

Wczoraj (wtorek, 18 grudnia), wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann podczas gali „Wielkopolska Gmina Przyjazna Rodzinie” potwierdził, że swoją pracę na stanowisku wicewojewody kończy Marlena Maląg.

Dotychczasowa wicewojewoda pełniła tę funkcję od stycznia 2016 roku, powołana wtedy przez ówczesną premier Beatę Szydło. Teraz kończy swoją 3-letnią kadencję.

 

– Pani wojewoda jest już właściwie w przededniu powierzenia jej bardzo ważnych obowiązków, już w stolicy naszego kraju. Te trzy lata to był piękny czas naszej współpracy, nie ukrywam, że jest mi trochę przykro z tego powodu, że nas opuszcza, ale są nowe wyzwania, nowa praca – powiedział Hoffmann cytowany przez Polską Agencję Prasową.

 

Według wojewody, Marlena Maląg ma objąć funkcję w jednej z państwowych instytucji w stolicy. Jednak nie ujawniono jeszcze w której.

Na gali, już była wicewojewoda wielkopolski podkreśliła, że wszelkie wątpliwości dotyczące jej przyszłego stanowiska mają zostać rozwiane w oficjalnym komunikacie. Najprawdopodobniej dowiemy się o tym jeszcze w tym roku.

Marlena Maląg z samorządem związana jest od lat. W przeszłości pełniła m.in. funkcje wicestarosty ostrowskiego oraz wiceprezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE