Reklama

Nastolatek zabił 9-letniego brata. Są wyniki badań krwi

Opublikowano:
Autor:

Nastolatek zabił 9-letniego brata. Są wyniki badań krwi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Morderstwo 9-latka w Turku. Nastolatek pokłócił się z bratem o grę. Tragedia w Sylwestra. 

 

 

 

Okazało się, że Maciej J. zaatakował nożem swojego 9-letniego brata podczas kłótni o grę komputerową. Funkcjonariuszom policji nie udało się uratować dziecka. Młodszy brat miał na ciele kilka ran kłutych m.in. w okolicach klatki piersiowej, brzucha i lewego przedramienia.

Młody mężczyzna trafił do aresztu. 19-latek usłyszał zarzut zabójstwa, ale nie przyznał się do winy. Sąd Okręgowy w Koninie przedłużył mu tymczasowy areszt o kolejne 3 miesiące – do 28 czerwca bieżącego roku.

 

 

Jak informuje portal faktykaliskie.pl, 19-latek po całym zajściu miał siedzieć spokojnie na kanapie i sprawiać wrażenie „nieobecnego”. W dniu tragedii był trzeźwy. Badania krwi wykazały, że nastolatek nie był również pod wpływem żadnych środków odurzających. Istnieje podejrzenie, że 19-latek jest uzależniony od gier komputerowych.

 

Do sprawy powołano biegłych lekarzy psychiatrów. – Wykonane w toku postępowania czynności zmierzają obecnie do ustalenia stanu zdrowia podejrzanego. W tym celu powołano biegłych lekarzy psychiatrów celem przeprowadzenia jednorazowego badania sądowo-psychiatrycznego , którzy w wydanej opinii orzekli, iż nie są w stanie postawić aktualnie jednoznacznej diagnozy ani ocenić stanu psychicznego podejrzanego tempore criminis (tł. „w czasie zbrodni” – red.) i wnieśli o poddanie go szpitalnej obserwacji sądowo-psychiatrycznej – dodaje dla portalu faktykaliskie.pl prokurator Aleksandra Marańda.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE