Reklama

Napadł na dwie placówki bankowe i aptekę. W tym ostatnim się nie udało...

Opublikowano:
Autor:

Napadł na dwie placówki bankowe i aptekę. W tym ostatnim się nie udało... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Policja Wielkopolska. Zatrzymano mężczyzn, który dokonał trzech rozbojów. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Funkcjonariusze policji z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali podejrzanego, który miał w okresie od sierpnia do listopada, trzykrotnie dokonać rozboju.

 

- Pierwsze zdarzenie miało miejsce w sierpniu br. Wówczas przebrany za pracownika budowlanego mężczyzna, wszedł do placówki bankowej w rejonie Starego Miasta i grożąc bronią zażądał od pracującej tam kobiety wydania pieniędzy. Kiedy otrzymał łup, opuścił placówkę – relacjonuje st.sierż. Marta Mróz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

 

 

W październiku mężczyzna wszedł do placówki finansowej na Grunwaldzie i zastraszył pracujące tam kobiety. Agresor zamknął pracownice w osobnym pomieszczeniu i zabrał ponad 10 tysięcy złotych.

Trzeci napad miał miejsce w placówce ochrony zdrowia na Starym Mieście w Poznaniu. Tym razem jego plan się nie powiódł. Kobieta, która pracowała tego dnia oświadczyła, że nie wyda żadnych pieniędzy. Mężczyzna nie spodziewał się takiego obrotu spraw i zrezygnował z dalszych działań.

W wyniku tych zdarzeń nikt nie ucierpiał.

65-latek został zatrzymany przez policję, gdy wychodził ze sklepu w rejonie poznańskiego Łazarza. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE