Reklama

Najpierw SMS-y z pogróżkami, potem marihuana i przemoc domowa

Opublikowano:
Autor:

Najpierw SMS-y z pogróżkami, potem marihuana i przemoc domowa  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Wysyłał sms-y z pogróżkami. Groził pozbawieniem życia i podpaleniem lokalu gastronomicznego na terenie gm. Pępowo. W końcu do jego drzwi zapukali funkcjonariusze policji. Podczas przeszukania okazało się, że w łazience „profesjonalnie” uprawiał marihuanę. Na jaw wyszły też inne fakty...

 

 

 

Gdy groźby się nasiliły, mężczyźni złożyli zawiadomienia o przestępstwie. Funkcjonariusze policji w przeciągu kilku dni ustalili autora sms-ów. Okazał się nim 44-letni mieszkaniec Kunowa. Został zatrzymany. 

 

Przeszukując miejsce zamieszkania mężczyzny okazało się, że 44-latek ma w swoim miejscu zamieszkania łazienkę zaadaptowaną na uprawę niedozwolonej prawnie marihuany.

 

- Były tam zainstalowane profesjonalne oświetlenie i systemy nawadniania. Jednocześnie policjanci znaleźli też 515 gramów suszu roślinnego. Testy, które zostały wstępnie przeprowadzone, zarówno tych roślin zielonych, jak i suszu potwierdziły, że mamy do czynienia z niedozwolonym prawnie środkiem odurzającym – mówi prokurator Jacek Masztalerz.

 

 

Zatrzymanie mężczyzny dodało odwagi jego żonie, która również złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Zgłosiła, że od kilkunastu lat jest ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej. 

Mężczyźnie postawiono dwa zarzuty kierowania gróźb karalnych na szkodę dwóch mężczyzn, znęcania nad żoną oraz dwa zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przyznał się jedynie do tych ostatnich. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE