Wczorajszy dzień był piękny i słoneczny, więc wiele osób postanowiło wybrać się na spacer. Jakie musiało być ich zdziwienie, gdy w okolicy marketu Kaufland zauważyli mężczyznę paradującego zupełnie nago.
Sytuację potwierdza policja w Wągrowcu. Jak się okazuje, funkcjonariusze faktycznie zostali wezwani do tej niecodziennej sytacji.
-Policjanci podjęli interwencję wobec roznegliżowanego mężczyzny, który poruszał się ulicą Nad Nielbą. Służby zostały powiadomione przez spacerowiczów - mówi przedstawiciel policji.
Okazało się, że 29-letni mężczyzna choruje i ma zaburzenia psychiczne. Został przekazany pod opiekę służby medycznej.
Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.
Komentarze (0)