Do wypadku doszło około 19.00 na wysokości wsi Wysoczka w gminie Buk, na pasie w kierunku Warszawy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do zderzenia busa z pojazdem armii Stanów Zjednoczonych.
Poszkodowanych zostało 4 żołnierzy amerykańskich oraz kierowca busa. Żołnierzy przetransportowano do szpitala - informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.
Na miejscu pracuje siedem zastępów straży pożarnej, służby medyczne i policja.
Ruch odbywa się jednym pasem. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.
Komentarze (0)