Reklama

Morderstwo 42-letniej obywatelki Mołdawii. Zatrzymano jej partnera

Opublikowano:
Autor:

Morderstwo 42-letniej obywatelki Mołdawii. Zatrzymano jej partnera - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Zamordowana kobieta w miejscowości Mikstat (powiat ostrzeszowski). 42-letnia obywatelka Mołdawii znaleziona w mieszkaniu z raną szyi.

 

 

Do zdarzenia doszło w sobotę (22 września) około godziny 8.00. Dyżurny ostrzeszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o rannej kobiecie w miejscowości Mikstat (powiat ostrzeszowski).

Okazało się, że w jednym z pokoi w budynku jednorodzinnym zamieszkuje para obywateli Mołdawii, którzy przyjechali do Polski w celach zarobkowych. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety. Ofiara miała widoczne rany na szyi.

 

 

 

- Podczas wykonywanych czynności ustalono, że konkubent kobiety wyszedł z domu przed przybyciem policji. Uruchomiono więc wszelkie możliwe siły i środki celem zatrzymania mężczyzny i ustalenia okoliczności - mówi Agnieszka Szołdra z ostrzeszowskiej policji.

Funkcjonariusze namierzyli podejrzanego w Ostrzeszowie. Po godzinie 10.00 doszło już do zatrzymania mężczyzny. 42-latek nie stawiał oporów.

Trwają czynności wyjaśniające zdarzenie. Policjanci przesłuchują pozostałych mieszkańców domu, w którym doszło do tragedii.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE