reklama

Młoda kobieta urodziła w łazience. Niemowlę zmarło

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Młoda kobieta urodziła w łazience. Niemowlę zmarło - Zdjęcie główne
Autor: Pixabay

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościTragedia w jednym z domów w powiecie konińskim. 23-latka urodziła dziecko w łazience.
reklama

Jak informuje portal wlkp112.pl, tragiczne zdarzenie miało miejsce w jednym z domów na terenie gminy Rzgów (powiat koniński). 23-letnia kobieta urodziła w łazience dziecko. Pomimo powiadomienia pogotowia ratunkowego, noworodek zmarł. 

W sieci pojawiły się już wyniki sekcji zwłok, które wykazały, że śmierć noworodka została spowodowana urazami głowy. Prokuratura zleciła dodatkowe badania w celu zweryfikowania zdarzenia pod kątem dzieciobójstwa. 

23-latka cały czas przebywa w szpitalu. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że młda kobieta ma już dwójkę dzieci.  

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo