Reklama

Mieli ponad 176 kg narkotyków. Grozi im do 12 lat więzienia

Opublikowano:
Autor:

Mieli ponad 176 kg narkotyków. Grozi im do 12 lat więzienia  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Miejska Policji w Poznaniu. Policjanci zabezpieczyli 176 kilogramów marihuany! Zatrzymano 5 osób.

 

 

 

Funkcjonariusze policji z poznańskiego Wydziału Kryminalnego pracowali nad tą sprawą od kilku miesięcy. W akcje byli zaangażowani także mundurowi z poznańskiej Grupy Realizacyjnej oraz Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

 

Do zdarzenia doszło 31 stycznia w godzinach popołudniowych w Mosinie, gdzie funkcjonariusze zatrzymali dwóch podejrzanych. Mężczyźni mieli w pojeździe, którym się poruszali, 46 kilogramów marihuany. Policja sprawdziła również halę magazynową, z której wyjechali zatrzymani mężczyźni. W środku zabezpieczono kolejne 84 kilogramy nielegalnej rośliny.

 

 

 

- Niemal w tym samym czasie policjanci realizowali także zatrzymania w podpoznańskim Luboniu. Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Poznaniu zatrzymali tam 3 osoby. Jeden z mężczyzn, który poruszał się samochodem miał przy sobie 21 kilogramów marihuany. Drugi z zatrzymanych przebywał w mieszkaniu w Luboniu i gdy zauważył policjantów, przez okno balkonowe wyrzucił paczkę, w której schował 3 kilogramy narkotyku. Podczas przeszukania samochodu kolejnego z zatrzymanych, policjanci odkryli 20 kilogramów marihuany - poinformował Piotr Garstka z Wielkopolskiej Policji.

 

Łącznie zabezpieczono 176 kilogramów narkotyków. Do aresztu trafiło 5 mężczyzn. Są to mieszkańcy województwa pomorskiego oraz wielkopolskiego.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty związane z przestępczością narkotykową. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE