Reklama

Mieli narkotyki za blisko 500 tys. zł. Wpadli podczas kontroli

Opublikowano:
Autor:

Mieli narkotyki za blisko 500 tys. zł. Wpadli podczas kontroli - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa w Grodzisku Wielkopolskim. Zabezpieczono prawie 8 kilogramów amfetaminy, ponad 170 tabletek psychotropowych i kilogram marihuany. Policjanci zatrzymali 6 osób.

 

 

Funkcjonariusze policji z KPP w Grodzisku Wielkopolskim zatrzymali sześć osób w związku z przestępstwami narkotykowymi. Wpadli przez nadmierną prędkość. Do zatrzymania doszło podczas kontroli drogowej w środę (4 marca).

W ubiegłym tygodniu grodziscy mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy, który przekroczył dozwoloną prędkość. Po wylegitymowaniu i sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że kierowca pojazdu był poszukiwany do odbycia kary za przestępstwa narkotykowe. 

 

 

 

- Policjanci wylegitymowali pozostałych pasażerów. Zaraz potem przystąpili do szczegółowego sprawdzenia zawartości bagaży. Do działań włączył się Przewodnik Psa Służbowego wraz z psem policyjnym tresowanym do wykrywania zapachów narkotyków - relacjonuje oficer prasowy z KPP w Grodzisku Wielkopolskim. 

 

W bagażach policjanci ujawnili sporą ilość marihuany, amfetaminy oraz tabletek. Następnie ustalili miejsce pobytu osób, które posiadały przy sobie nielegalne substancje. Na terenie jednej z posesji w gminie Grodzisk Wielkopolski zabezpieczyli blisko 8 kilogramów amfetaminy, kilogram marihuany oraz 170 tabletek o działaniu psychotropowym.

 

Czarnorynkową wartość zabezpieczonych narkotyków szacuje się na prawie pół miliona złotych. Łącznie w związku z tą sprawą zatrzymano 6 osób. Grozi im do 12 lat więzienia.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE