Reklama

Miał 5 dowodów osobistych. Policja podejrzewa, że wyłudzał sprzęt i kredyty

Opublikowano: czw, 10 maj 2018 14:12
Autor:

Miał 5 dowodów osobistych. Policja podejrzewa, że wyłudzał sprzęt i kredyty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Poznańska policja ujawnia okoliczności zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o wyłudzanie kredytów i telefonów komórkowych na cudze dokumenty tożsamości. Zatrzymany 32-latek miała aż pięć różnych dowodów osobistych. Był już wcześniej karany.

 

 

Sprawę prowadzili policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Wiosną zatrzymali na terenie miasta mężczyznę podejrzewanego o posługiwanie się cudzymi dokumentami tożsamości.

 

- Funkcjonariusze interesowali się 32-latkiem od pewnego czasu. Do realizacji doszło 26 marca br., kiedy mężczyzna wsiadał do swojego samochodu. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania, policjanci znaleźli 5 dowodów osobistych z jego zdjęciem i różnymi danymi osobowymi – informuje podkom. Maciej Święcichowski z KMP w Poznaniu.

 

Policja ma podejrzenia, że zatrzymany mógł na podstawie fałszywych dokumentów wyłudzać telefony komórkowe i kredyty. Śledczy zabezpieczyli 3 telefony komórkowe i karty bankomatowe oraz niewielkie ilości narkotyków.

- Po sprawdzeniu okazało się również, że 32-latek był poszukiwany do odbycia 6-miesięcznej kary pozbawienia wolności. Mężczyzna usłyszał zarzuty z art. 275 Kodeksu Karnego i Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, za które grozi do 2 lat więzienia – dodaje podkom. Święcichowski

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE