Do groźnie wyglądającego wypadku w Klęce doszło dzisiaj, 28 czerwca, przed południem.
Do Klęki wezwano helikopter Ltniczego Pogotowia Ratunkowego
Przebieg zdarzenia relacjonuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wlkp.:
- Mężczyzna podczas wykonywania prac wpadł do zbiornika, który na szczęście był pusty. Na miejsce wezwane zostały służby, między innymi Grupa Specjalistyczna Ratownictwa Wysokościowego z Poznania.
Poszkodowany w wypadku w Klęce został przewieziony do szpitala
Mężczyzna został podjęty ze zbiornika przez strażaków przed przyjazdem specjalistycznej grupy z Poznania, która w związku z tym została odwołana.
- Poszkodowany przytomny, wydolny krążeniowo, ale osłabiony został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego i przewieziony do szpitala w Środzie Wlkp. - relacjonuje dyżurny średzkiej PSP.
Na miejsce zdarzenia zadysponowana zostały zastępy straży pożarnej z JRG w Środzie Wlkp., JRG w Jarocinie oraz OSP w Nowym Mieście i OSP w Klęce.
Do tematu na portalu wrócimy.
Komentarze (0)