Reklama

Mężczyzna obnażał się na placu zabaw. Sprawę wyjaśnia policja

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internauta jarocinska.pl

Mężczyzna obnażał się na placu zabaw. Sprawę wyjaśnia policja - Zdjęcie główne

Mężczyzna obnażał się na placu zabaw w Chrzanie | foto Internauta jarocinska.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bulwersująca sytuacja miała miejsce na placu zabaw w Chrzanie ( powiat jarociński). Z relacji dzieci i ich rodziców wynika, że mężczyzna obnażał się na placu zabaw. Dzieci zrobiły zdjęcia. Sprawę wyjaśnia jarocińska policja.

O sytuacji do jakiej doszło na placu zabaw w Chrzanie poinformował portal jarocinska.pl. Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie.


Mężczyzna obnażał się na placu zabaw. Rozstrzęsione dzieci 


- Dwie dziewczynki bawiły się na placu zabaw i nagle na jego teren wszedł mężczyzna z przyrodzeniem na wierzchu. Raz patrzył się na swoje genitalia, raz na dziewczynki. Kiedy zorientował się, że zrobiły mu zdjęcie, to uciekł w kukurydzę - relacjonuje matka jednej z dziewczynek.

 

O zdarzeniu wiadomo więcej, bo jedna z dziewczynek miała smartfona i zrobiła zdjęcia mężczyźnie. Na pierwszy rzut oka podejrzany stoi na jednym z urządzeń jakby korzystał z siłowni plenerowej, która sąsiaduje z placem zabaw. Mężczyzna ma krótkie spodenki sportowe. Z nogawki widać wystającego penisa. Czy był to przypadek, czy zamierzone działanie? Wiadomo, że podejrzewany w żaden sposób nie próbował nawiązać kontaktu z osobami postronnymi.  
Mężczyzna obnażał się na placu zabaw. Sprawę wyjaśnia policja  
Niecodzienna sytuacja zrobiła wrażenia na dzieciach. Roztrzęsiona córka poinformowała o zdarzeniu rodziców. Matka zgłosiła sprawę na policję.

- Zostałam przesłuchana przez policję. Proszę, abyście nagłośnili to zdarzenie w celu przestrogi - dodaje kobieta.


Policja w Jarocinie potwierdza, że zajmuje się sprawą.  


 - 8 lipca otrzymaliśmy zgłoszenie o obnażaniu się mężczyzny na placu zabaw i siłowni zewnętrznej. Na podstawie zdjęć ustaliliśmy, że jest to mieszkaniec gminy Jarocin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna obnażał się przed dwoma dziewczynkami w wieku 9 i 10 lat - relacjonuje st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.


Mężczyzna obnażał się na placu zabaw. Co mu grozi?   


        
  - Prowadzimy czynności w kierunku nieobyczajnego wybryku - dodaje policjantka.   
KODEKS WYKROCZEŃ
Art.  140.  [Nieobyczajny wybryk]
Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy