Reklama

Mężczyzna nie wpuścił policjantów do sklepu, wrzucał dopalacze do pieca

Opublikowano: sob, 17 mar 2018 15:16
Autor:

Mężczyzna nie wpuścił policjantów do sklepu, wrzucał dopalacze do pieca - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Miejska Policji w Koninie. Dopalacze.

 

 

Z dopalaczami od wielu lat walczą policjanci w całym kraju. We wtorek funkcjonariusze policji z Konina zajęli skontrolowaniem jednego z podejrzanych sklepów.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej próbowali skontrolować jeden z konińskich sklepów. Przewidywali jednak, że otwarcie drzwi przez sprzedawcę nie będzie łatwe.

 

Ich przypuszczenia się sprawdziły. Funkcjonariusze musieli pokonać, używając niemało siły, dwoje drzwi. Po wejściu do sklepu zauważyli, że do dalszych pomieszczeń nikt nie miał wstępu. Sprzedawca za pomocą monitoringu obserwował klientów i tylko zweryfikowani kupujący mogli przejść przez pierwsze drzwi i dopiero potem przez okienko w drugich drzwiach mogli kupić dopalacze.

 

Sprzedawca, gdy usłyszał policjantów zza drzwi od razu wrzucił dopalacze do małego piecyka znajdującego się w środku. Mundurowi od razu po wejściu do sklepu ugasili ogień. Uratowane środki trafiły do badań. Oprócz nielegalnego towaru zabezpieczono również ponad 4000 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE