Reklama

Koronawirus w Wielkopolsce: Kolejne zakażenia. Mamy także dwa przypadki śmiertelne

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus w Wielkopolsce: Kolejne zakażenia. Mamy także dwa przypadki śmiertelne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Koronawirus w Wielkopolsce: Kolejne zakażenia. Mamy także dwa przypadki śmiertelne.

 


Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach koronawirusa. Niestety mamy 39 nowych zakażeń na terenie Wielkopolski. Pojawiły się także dwa przypadki śmiertelne.

 


Najwięcej zakażeń dzisiaj mamy na terenie powiatu poznańskiego (15). Oprócz tego kolejne zachorowania pojawiły się w powiatach ostrzeszowskim, ostrowskim, pleszewskim i kaliskim.

 Niestety mamy także dwa przypadki śmiertelne w naszym województwie. Ofiarami są 76-letni mężczyzna z powiatu konińskiego i 70-letnia kobieta z powiatu ostrowskiego. Obie osoby leżały wcześniej w szpitalu jednoimiennym na ulicy Szwajcarskiej w Poznaniu.

 Od początku pandemii na terenie Wielkopolski odnotowano 4534 przypadki zakażenia koronawirusem, w tym 1310 aktywnych i 210 śmiertelnych. 3014 osób wyzdrowiało. Najwięcej zachorowań jest w powiecie ostrzeszowskim - 519.

 


Ministerstwo Zdrowia cały czas przypomina o tym, żeby przestrzegać zaleceń, to znaczy zakładać maseczki w przestrzeniach publicznych, w których trudno o zachowania półtorametrowego odstępu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE