Reklama

Kolejny sieć marketów chce wyłączenia sklepów z zakazu handlu w niedzielę. Tym razem Biedronka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Kolejny sieć marketów chce wyłączenia sklepów z zakazu handlu w niedzielę. Tym razem Biedronka - Zdjęcie główne

Kolejny sieć marketów chce wyłączenia sklepów z zakazu handlu w niedzielę. Tym razem Biedronka | foto Zdjęcie poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny sieć marketów chce wyłączenia sklepów z zakazu handlu w niedzielę. Tym razem Biedronka.

Biedronka jest kolejną siecią handlową, która chce ominąć zakaz handlu w niedzielę wykorzystując lukę w prawie dotyczącą placówek pocztowych. Tego typu rozwiązania stosują już między innymi Żabka, Polomarket czy Intermarche.

Kolejny sieć marketów chce wyłączenia sklepów z zakazu handlu w niedzielę. To już oficjalne - testują nowe rozwiązanie

Pomysły sieci handlowych krytykują związki zawodowe, które chcą zaostrzenia ustawy o zakazie handlu w niedzielę. Mimo sprzeciwu związkowców rząd na razie nie planuje zmian w ustawodawstwie.

To już oficjalne. Biedronka testuje nową usługę w ramach współpracy z Pocztą Polską, dzięki której markety tej sieci będą mogły być otwarte również w niedzielę.

Kolejna sieć marketów chce wyłączenia sklepów z zakazu handlu w niedzielę. Potwierdza właściciel sieci - Jeronimo Martins

Portal money.pl zapytał biuro prasowe sieci Biedronka czy planowane jest uruchomienie wzorem innych sieci handlowych usługi pocztowej w celu wyłączenia sklepów z zakazu handlu w niedzielę.

„Sieć Biedronka zawsze przestrzega przepisów obowiązującego prawa. Dokładnie wsłuchujemy się w zapotrzebowanie naszych klientów, którzy oczekują możliwości realizacji swoich potrzeb zakupowych oraz usługowych w jednym miejscu. Rozpoczęliśmy testy nowej usługi w zaledwie kilku lokalizacjach spośród ponad 3 tysięcy sklepów naszej sieci. Testy są prowadzone wspólnie z doświadczonym partnerem, narodowym operatorem pocztowym, Pocztą Polską” - można przeczytać w odpowiedzi biura prasowego sieci Biedronka.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy