Reklama

Kolejni chorzy na koronawirusa w Wielkopolsce!

Opublikowano:
Autor:

Kolejni chorzy na koronawirusa w Wielkopolsce! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Koronawirus. Kolejne przypadki zarażenia koronawirusem w naszym województwie

 

Kolejne przypadki zakażeniem koronawirusem (COVID-19) w naszym województwie. Zostały one potwierdzone przez badania laboratoryjne. Jak podaje portal krotoszynska.pl wszyscy nowi chorzy pochodzą z powiatu krotoszyńskiego.

 

 

Jak możemy przeczytać w komunikacie Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu trójka z czwórki zakażonych - dwie kobiety i jeden mężczyzna - przebywa w kwarantannie domowej. Czwarta przypadek dotyczy mieszkanki Koźmina Wielkopolskiego. Została ona przetransportowana do szpitala zakaźnego w Poznaniu.

 

 

W sumie w województwie wielkopolskim odnotowano 26 przypadków zakażeniem koronawirusem, w tym jeden śmiertelny. Z kolei w skali całego kraju jest to 492 zakażonych z czego 5 osób zmarłych (stan na 21 marca na godzinę 18:00)

 

 

Przypomnijmy, że wczoraj w Polsce został ogłoszony stan epidemii. Co to oznacza? Czytaj [TUTAJ]

 

[AKTUALIZACJA, 22.09]

Kolejnych pięć przypadków zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce. Urząd Wojewódzki podaje, że są to dwaj mężczyźni z powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego, kobieta z powiatu śremskiego oraz dziecko i kobieta z powiatu poznańskiego. Wszystkie osoby są w stanie dobrym. Łącznie w naszym regionie mamy 31 przypadków zakażenia w tym jeden śmiertelny 

 

Niestety mamy też smutną informację w skali całego kraju. Liczba zarażonych przekroczyła 500 przypadków i obecnie wynosi 536 w tym pięć śmiertelnych

Wszystkie dane z tej aktualizacji zostałe podane do wiadomości 21 marca po godzinie 20.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE