Reklama

Kolejka po paszport?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kolejka po paszport? - Zdjęcie główne

Po paszport także w sobotę

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 26 czerwca do końca lipca sprawy paszportowe będzie można składać w urzędach wojewódzkich także w soboty.

W związku ze zwiększonym zainteresowaniem sprawami paszportowymi, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przekazało wojewodom dyspozycje wydłużenia godzin pracy Urzędu Wojewódzkiego 

Począwszy od 26 czerwca, przez wszystkie soboty lipca oddział paszportowy kaliskiej delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego będzie dodatkowo obsługiwał petentów w godzinach od 7:30 do 15:00. Dodatkowy dzień pracy urzędu jest związany z rosnącym w wakacje zainteresowaniem wyrobieniem paszportu.

W najbliższą sobotę 26 czerwca i we wszystkie soboty lipca br. klienci oddziału paszportowego przy ul. ks. J. Wujka 1 w Poznaniu oraz delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kaliszu będą obsługiwani dodatkowo w godz. 7.30-15.00. Z uwagi na zaobserwowane niewykorzystywanie przez klientów wizyt paszportowych rezerwowanych internetowo, wszystkie wizyty sobotnie podlegają rezerwacji telefonicznej pod wskazanymi poniżej numerami telefonów - informuje rzecznik prasowy wojewody wielkopolskiego Tomasz Stube. 

 

Oddział Paszportów, ul. ks. J. Wujka 1 w Poznaniu ( tel.: 61 8541016, 61 8541051),

Delegatura Urzędu w Kaliszu (tel.: 62 7608318).

 

Jednocześnie urzędnicy apelują by osoby rezygnujące z zarezerwowanej uprzednio wizyty paszportowej odwoływali ją tą samą drogą, którą dokonywali rezerwacji. Przypomnijmy, że kaliska delegatura mieści sie przy ulicy Kolegialnej 4. Wszyscy klienci Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego obsługiwani są z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy