Reklama

Jeśli go kupiłeś, nie używaj. Może spowodować pożar!

Opublikowano:
Autor:

Jeśli go kupiłeś, nie używaj. Może spowodować pożar! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Sieć Lidl wycofuje ten produkt ze sprzedaży. Powód? "W jednostkowych przypadkach w artykule o powyżej podanym numerze nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia ryzyka pożarowego podczas ładowania urządzenia lub podczas jego użytkowania" - przyznaje sieć handlowa.

 

 

 

W trosce o bezpieczeństwo klientów wycofano ze sprzedaży odkurzacz bezprzewodowy marki Silvercrest wraz z akumulatorem. Odkurzacz był sprzedawany od początku września w Polsce, w sklepach Lidl.

 


Producent odkurzacza prosi wszystkich klientów o "zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania produktu (oraz akumulatora)".

 Chodzi o „Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 SHAZ 22.2 D5“ marki „Silvercrest“ o numerze (IAN) 339791_1910 (patrz tabliczka znamionowa), wraz z akumulatorem.

"Firma Hoyer Handel GmbH przeprasza wszystkich klientów, którzy kupili wskazany produkt, za powstałe niedogodności" - napisano w komunikacie.

Urządzenie można oddać bez większych trudności.

 


Można go oddać w każdym sklepie Lidl bez konieczności okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony - czytamy w komunikacie.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE