Reklama

Jarocińskie Rytmy Młodych 2018. Wybrano 20 kapel. Część głosów jury musiało odjąć…

Opublikowano:
Autor:

Jarocińskie Rytmy Młodych 2018. Wybrano 20 kapel. Część głosów jury musiało odjąć… - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Jarocin Festiwal 2018. Jarocińskie Rytmy Młodych. JRM 2018. Młode zespoły na Jarocin Festiwal

Jarocińskie Rytmy Młodych 2018 weszły w kolejny etap. W weekend zakończyło się głosowanie internautów, którzy mieli wybrać 20 kapel. Poprzeć swój ulubiony zespół można było po zalogowaniu przez profil w mediach społecznościowych.

 

 

To, co w tym roku działo się z głosowaniem pokazuje, że Jarocin Festiwal jest wciąż ważnym miejscem dla młodych muzyków i ich fanów. I choć to kultura, nie wszyscy grali fair, o czym przekonuje organizator.

- Zakończyliśmy sumowanie i weryfikację głosów oddanych przez Was na poszczególne kapele - informuje organizator i tłumaczy. - Zgodnie z regulaminem (pkt V § 14) zabronione było zwiększanie ilości głosów poprzez niedozwolone działania, w tym zwłaszcza poprzez wykorzystywanie systemów masowych głosowań lub innego rodzaju automatycznych urządzeń i programów komputerowych powodujących naliczanie głosów nie oddanych bezpośrednio przez osoby fizyczne korzystające z danego adresu IP.


Jury informuje, że takie głosy zostały anulowane i odjęte. Ostatecznie najwięcej głosów internautów zdobył zespół Animal Section (1.167).

 

„D Z I Ę K U J E M Y!!!! Wspólnym siłami udało się przejść do kolejnego etapu konkursu:) Wielkie dzięki dla tych którzy na Nas głosowali, polecali, udostępniali posty i tak jak my liczyli, że uda nam się wygrać ten konkurs. Gratulacje dla wszystkich zespołów, które się zakwalifikowały dalej, no i widzimy się w Warszawie:) Big Up załoga!!!” – napisali muzycy na swoim profilu społecznościowym.

 

Kapele będą teraz rywalizowały w trakcie czterech koncertów. Trzy najbliższe odbędą się w Warszawie (17.03.2018 r., 14.04.2018 r. i 12.05.2018 r.) a czwarty w Jarocinie (09.06.2018 r.).

 

Lista 20 wykonawców, którzy zdobyli największe uznanie:

Animal Section
Wasabi
Distant Nights
Pola Chobot & Adam Baran
NOŻE
Przybył
Create
The Suits
Monika Kowalczyk
Hope Leslie
Bezsensu
atem
oRety
NaliaH
Killedbycar
The Walkers
RADIO SLAM
Mill Jard
Sirens Hill
Agata Karczewska

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE