Reklama

Hodował marihuanę w szafie, a nasiona trzymał w lodówce. Grozi mu do 10 lat więzienia

Opublikowano:
Autor:

Hodował marihuanę w szafie, a nasiona trzymał w lodówce. Grozi mu do 10 lat więzienia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. Zatrzymano 28-latka.

 

 

 

Funkcjonariusze policji z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali 28-latka, który nielegalnie uprawiał konopie. Mężczyzna posiadał również znaczne ilości narkotyków.

 

- Funkcjonariusze sprawdzając mieszkanie, dotarli do pokoju zajmowanego przez zatrzymanego. Tam okazało się, że mężczyzna w szafie odzieżowej hodował 8 krzewów konopi - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

 

 

Oprócz tego w mieszkaniu znajdował się również namiot, który został ukryty w zabudowie meblowej. Tam policjanci znaleźli następne 5 sztuk rośliny. W szafie o raz namiocie było zamontowane specjalnie oświetlenie oraz system nawiewu. Łącznie zabezpieczono kilkanaście krzewów oraz ponad pół kilograma suszu. Do tego w ręce policji wpadł sprzęt służący do hodowania oraz dystrybucji nielegalnych substancji (waga elektroniczna, wentylatory, lampy oraz młynki).

 

Gdyby tego było mało, w lodówce znaleziono nasiona konopi. Mężczyzna trafił do aresztu. Za uprawę i posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE