Reklama

Grożą śmiercią prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beacie Klimek

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Media społecznościowe

Grożą śmiercią prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beacie Klimek - Zdjęcie główne

Śmiercią grożono Beacie Klimek - prezydent Ostrowa Wielkopolskiego | foto Media społecznościowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek dostała maila z pogróżkami. Nadawca groził jej śmiercią. Sprawa trafiła na policję.

W czwartkowy wieczór na skrzynkę mailową prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek przyszedł mail z pogróżkami. Jak mówi adresatka wiadomości, “ktoś brutalnie grozi mi śmiercią”. Sprawa trafiła na policję.

Grożą śmiercią prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beacie Klimek


To nie pierwszy taki przypadek, kiedy anonimowy internauta w niewybredny sposób grozi urzędującemu prezydentowi miasta.

„Kilka dni temu w podobny sposób grożono śmiercią prezydentom: Wrocławia, Poznania, Białegostoku, Olsztyna, czy Ciechanowa. Wczoraj obiektem gróźb stałam się ja. Nie możemy na to pozwolić, tym bardziej nadal mając w pamięci brutalne zabójstwo śp. prezydenta Pawła Adamowicza” - napisała prezydent Beata Klimek w mediach społecznościowych


„Nie ma mojej zgody na nienawiść i groźby wobec kogokolwiek. Przekazuję dziś również wyrazy mojej solidarności pod adresem wszystkich moich kolegów samorządowców z całego kraju, którzy otrzymali pełne agresji wiadomości.
Anonimowemu sprawcy lub sprawcom tych przestępstw odpowiadamy krótko - nie damy się zastraszyć. Tak, jak do tej pory – dalej będę pracowała dla Ostrowa Wielkopolskiego i jego mieszkańców. Wierzę, że sprawiedliwość prędzej, czy później dosięga również tych, którzy są anonimowi i którym wydaje się, że dzięki temu mogą wszystko” - kontynuuje Beata Klimek.

Grożą śmiercią prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beacie Klimek

Sprawą zajmują się ostrowscy policjanci.


Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy