Reklama

Gaz rozerwał dom. W środku była staruszka z dzieckiem [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Gaz rozerwał dom. W środku była staruszka z dzieckiem [WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Poniedziałkowego poranka mieszkańcy Wielowsi (pow. ostrowski) nie zapomną jeszcze długo. Lokatorzy tego domu - zapewne nigdy.

 

Około godziny 8.30 w jednym z domów jednorodzinnych doszło do wybuchu butli z gazem. Siła eksplozji była tak ogromna, że wyrwała fragment frontonu i ścian bocznych budynku.

 

- W momencie wybuchu w środku znajdowała się 89-letnia kobieta oraz ok. 10-letni chłopiec. Kobietę z poparzeniami drugiego stopnia twarzy, szyi oraz dłoni zabrano do ostrowskiego szpitala, gdzie najpewniej spędzi 3 dni – informuje portal ostrow24.tv.

 

- Lekarz nie stwierdził potrzeby hospitalizowania chłopca przebywającego w domu w chwili wybuchu. Na miejsce zadysponowano jednostki straży pożarnej z powiatu ostrowskiego i Kalisza.

 

Eksperci budowlani stwierdzili, że eksplozja zniszczyła ściany zewnętrzne budynku i naruszyła poważnie konstrukcję. Na czas działań ratownicy zabezpieczyli obiekt przy pomocy stempli, które mają uchronić dom przed kompletnym zawaleniem.

 

Według wstępnych opinii, cały budynek będzie musiał być rozebrany z uwagi na olbrzymie uszkodzenia – informują media regionalne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE