Reklama

Dziecko leży za tylną szybą golfa. Kierowca jedzie DK 11

Opublikowano:
Autor:

Dziecko leży za tylną szybą golfa. Kierowca jedzie DK 11  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Niepojęte zachowanie kierowcy na naszych drogach. Zobaczcie, jak jechało to dziecko. O włos od tragedii!

 

 

 

 

Fanage MotoSyngały zamieściły w piątek post, w którym udostępnili zdjęcia z jednej dróg na naszym terenie, które dosłownie mrożą krew w żyłach.

Na fotografiach, które przesłał czytelnik Szymon na fanpage MotoSygnały, widać jak czerwony Volkswagen Golf jedzie odcinkiem tzw. starej 11 na wysokości Mieszkowa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie tylna szyba samochodu. A dokładniej to, co się za nią znajduje..

 

- Rodzi ci się dziecko, dbasz o nie jak najlepiej potrafisz. Szukasz najbezpieczniejszego fotelika. Potem jedziesz i widzisz coś takiego. Nas zmroziło... - czytamy na FB MotoSyngały.

 

 

 

Za tylną szybą siedziało, a raczej leżało dziecko. Nasuwa się pytanie: Jak? I skąd w ogóle pomysł na tak nierozsądne zachowanie? Tym zajmuje się już prokuratura. Jak słusznie zauważają internauci, w takiej sytuacji każde mocniejsze hamowanie czy też nawet delikatna kolizja skończyłaby się dla dziecka tragicznie.

Policja ma pełne numery rejestracyjne pojazdu. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego jego kierowca zachował się tak nierozsądnie. Za przewożenie dziecka bez wymaganego fotelika grozi mandat w wysokości 150 zł i sześć punktów karnych. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE