Reklama

Duża zmiana w sposobie doręczanie przesyłek pocztowych

Opublikowano: śr, 14 lut 2018 13:07
Autor:

Duża zmiana w sposobie doręczanie przesyłek pocztowych  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Poczta Polska. SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera od Poczty Polskiej. Przesyłki kurierskie. Nadawanie paczki.

 

 

Wraz z początkiem lutego wszyscy korzystający z usług kurierskich Poczty Polskiej dostają powiadomienia SMS-owe z numerem telefonu kuriera, który doręczy paczkę. Ten pomysł jest wykorzystywany już od dawna w konkurencyjnych firmach zajmujących się dostarczaniem przesyłek.

 

Poczta Polska stara się nadrobić swoje zaległości w sferze usprawnień doręczania paczek. Liczy na to, że ta modyfikacja umożliwi zmniejszenie liczby sytuacji, kiedy kurier próbujący dostarczyć przesyłkę, nie zastaje nikogo w domu.

 

Pierwsze próby tego projektu odbyły się jesienią ubiegłego roku w Warszawie. Od lutego powiadomienia SMS-owe działają w całej Polsce.

Poczta Polska informuje, że jeśli chcemy, aby odbiorca przesyłki dostał SMS-a, należy podać numer telefonu na etykiecie adresowej przy nadawaniu paczki.

Dodatkowo od listopada 2017 roku wszyscy kurierzy są wyposażeni w terminale płatnicze. Sieć punktów odbioru również zaczyna się rozrastać poza placówki Poczty Polskiej, m.in. PKN Orlen, kioski Ruchu oraz Żabka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE