Reklama

Dokonał zatrzymania pijanego… wcześniej sam został skazany za to samo

Opublikowano:
Autor:

Dokonał zatrzymania pijanego… wcześniej sam został skazany za to samo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Książ Wielkopolski. Dokonał zatrzymania pijanego … wcześniej sam został skazany za to samo.


 

 

 

Do niecodziennej sytuacji doszło w wiosce w gminie Książ Wielkopolski. 28 czerwca 34 – letni mieszkaniec gminy Książ Wielkopolski zabrał kluczyki od auta pijanemu 58 latkowi z gminy Śrem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że 34-latek był poszukiwany przez sąd, gdyż nie stawił się do odbycia kary więzienia … za jazdę po pijanemu.


 

- Sprawą zajęli się policjanci drogówki. Okazało się, że kierujący VW Passatem, 58-letni mieszkaniec gminy Śrem, był tak upojony alkoholem, że badanie stanu trzeźwości na miejscu było niemożliwe. Po przewiezieniu do Komendy 58-latek miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Skrajnie nieodpowiedzialny kierowca trafił do policyjnego aresztu – informuje Ewa Kasińska z Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

 

 

Pomimo wzorowej postawy obywatelskiej 34-latek też został zatrzymany i trafił do Aresztu Śledczego w Poznaniu i będzie musiał za swoje poprzednie czyny odpokutować półrocznym pobytem w więzieniu (taki otrzymał wyrok). Z kolei 58-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie stanie przed sądem.


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE