Reklama

Do świąt popularne markety będą czynne całodobowo

Opublikowano:
Autor:

Do świąt popularne markety będą czynne całodobowo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

W związku z nowymi zmianami ogłoszonymi przez polski rząd w odniesieniu do stanu epidemii, władze niektórych sieci handlowych zdecydowały się zmienić godziny funkcjonowania swoich sklepów.

 

 

 

- Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych - czytamy w komunikacie prasowym Biedronki.

 

 

 

Natomiast w tygodniu przedświątecznym popularne dyskonty zaczęły działać całodobowo. Już od poniedziałku, 6 kwietnia czynne przez 24 godziny są niektóre sklepy Lidl - jedyny w naszym powiecie dyskont tej niemieckiej sieci rozpocznie pracę przez całą dobę od środy, 8 kwietnia. Z kolei od dziś w tym wymiarze godzinowym, aż do piątku 10 kwietnia zaczyna działać Biedronka.

- Naszym zobowiązaniem wobec polskich klientów jest to, by umożliwić im zakup produktów spożywczych, nawet w tych szczególnych okolicznościach. Jednocześnie jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort - mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE