Reklama

Zgłosił przekroczenie limitu wiernych w kościele, został porównany do Judasza

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: czytelnik portalu e-kolo.pl

Zgłosił przekroczenie limitu wiernych w kościele, został porównany do Judasza - Zdjęcie główne

foto czytelnik portalu e-kolo.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja zjawiła się w Wielki Czwartek w parafii w Kościelcu (powiat kolski). Funkcjonariusze dostali zgłoszenie o przekroczeniu limitu wiernych w świątyni w trakcie nabożeństwa. Po interwencji mundurowych, w przykościelnej gablocie pojawiło się ogłoszenie, które niemal natychmiast obiegło internet.

Jak ustalili dziennikarze portalu e-kolo.pl, w Wielki Czwartek w parafii w Kościelcu w trakcie nabożeństwa pojawiła się policja. W związku z wprowadzonymi obostrzeniami przez rząd, mundurowi weryfikowali liczbę wiernych w świątyni.

Z informacji, do których dotarł portal, źródłem wiadomości o przekroczonej liczbie uczestników nabożeństwa był ktoś z parafii.

Po pewnym czasie w witrynie przed kościołem pojawiło się ogłoszenie. Można w nim przeczytać, że tak jak 2 tysiące lat temu w Wieczerniku jeden z dwunastu apostołów - Judasz - zdradził Jezusa, tak w parafii w Kościelcu ktoś zadzwonił na policję i zgłosił przekroczenie limitu wiernych w kościele.

Ksiądz informuje, że w związku z tą sytuacją parafia będzie zmuszona do opłacenia kary, wymierzonej przez Sanepid. Jak wynikało z ogłoszenia, ofiary składane w Wielką Sobotę podczas - święcenia pokarmów - miały zostać przeznaczone właśnie na poczet grzywny.

Sprawą zajmuje się policja oraz sanepid w Kole. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy