Reklama

Co kryła skrzynka hydrauliczna na klatce schodowej?

Opublikowano:
Autor:

Co kryła skrzynka hydrauliczna na klatce schodowej? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Pewien 32-latek może posiadać spore ilości narkotyków. Taką informację w wyniku działań operacyjnych uzyskała policja. Po skutecznej akcji udał się zabezpieczyć 4 tysiące porcji marihuany i amfetaminy!

Sprawa zaczęła się w połowie listopada. - Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile podczas wykonywanych czynności służbowych pozyskali informację, że 32-letni mieszkaniec Piły może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Policjanci postanowili bliżej przyjrzeć się mężczyźnie i pogłębić uzyskane informacje, analizując na bieżąco nowe ustalenia. Już po kilku dniach funkcjonariusze ustalili miejsce, gdzie mężczyzna przechowuje narkotyki – informuje Żaneta Kowalska oficer prasowy pilskiej policji.

- Pilscy kryminalni przystąpili do realizacji. Weszli do ustalonego mieszkania przy ulicy Towarowej w Pile i podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych śledczy ujawnili narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany w łącznej ilości ponad 4 tys. porcji. Substancje psychotropowe oraz środki odurzające zapakowane był w worki foliowe i dodatkowo oklejone taśmą klejącą. Ich właściciel ukrył nielegalny towar na klatce schodowej, w skrzynce hydraulicznej.

Narkotyki zostały zabezpieczone przez policjantów, a ich właściciel trafił do policyjnego aresztu. 32-letni mieszkaniec Piły za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu kara więzienia do 10 lat.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE