Reklama

Ciężarówka potrąciła rowerzystę. Mężczyzna był po kielichu

Opublikowano:
Autor:

Ciężarówka potrąciła rowerzystę. Mężczyzna był po kielichu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Jarocin. Wypadek. Policja. ZRM. Straż Pożarna. Prowadził rower po kielichu. Ciężarówka potrąciła rowerzystę. 

 

 

 

 

 

- Doszło do potrącenia przez ciężarówkę mężczyzny, który prowadził rower. 51-letni mieszkaniec gminy Jarocin trafił do szpitala z licznymi obrażeniami. Na podstawie informacji przekazanych przez szpital wiadomo, że nie zagrażają one jego życiu - mówi asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

60-letni mieszkaniec województwa łódzkiego jadący ciężarówką był trzeźwy. W organizmie 51-latka stwierdzono 0,5 promila alkoholu.

 

– Na razie nie wiemy kto ponosi odpowiedzialność za spowodowanie zdarzenia. Nie udało się przesłuchać mężczyzny prowadzącego rower - wyjaśnia rzecznik policji.

 

Wczoraj świadkowie relacjonowali, że 51-latek wyszedł z posesji pod ciężarówkę. Póki co policja nie potwierdza tej wersji zdarzenia. Droga była zablokowana przez około dwie godziny.

 

Policja podsumowała tegoroczną akcję „Znicz”. Statystyki przedstawione przez Komendę Główną Policji są porażające. Na polskich drogach w ciągu pięciu dni doszło do 408 wypadków, w których zginęło 50 osób a 502 zostały ranne. Przeprowadzone przez policjantów badania stanu trzeźwości pozwoliły na wyeliminowanie z ruchu 1.299 nietrzeźwych kierujących. W stosunku do zeszłego roku odnotowano znacznie mniej zdarzeń drogowych.

- Do najpoważniejszych zdarzeń doszło z powodu brawurowej jazdy kierowców i nadmiernej prędkości – informuje Komenda Główna Policji.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE